Videoprohlídky

Historie naší první režijní klapky sahá někde ke druhé polovině roku 2016. Už tehdy jsme ucítili, že trhu celkově, a zejména pak námi nabízeným nemovitostem, něco chybí. Šlo o oživení i probuzené emoce, které postupně vzbuzovaly větší a větší zájem o „naše“ nemovitosti a služby. Zaznamenaly jsme slova chvály, ale především zvýšení poptávky téměř na každou nemovitost s videoprohlídkou, což nás utvrdilo v přesvědčení, že jsme na správné cestě. Je to velmi podobné tomu, když jsme začali fotit s „profíkem“, jen další posun a nová zkušenost. A co více...

  • Video dokonale zachytí prostředí, zasazení nemovitosti do kontextu krajiny či okolí a je na rozdíl od fotografií plné života a emocí. Je reálnější, vtáhne a zájemci tak z pohodlí domova vidí z nemovitosti každý důležitý „kout“.
  • Zaujalo Vás něco? Tak si to prostě přetočíte a vrátíte zpět.
  • Stejně jako tomu je u fotografií, také zásluhou poutavé videoprohlídky nemovitosti zvýšíme 3-4x zájem a celkovou poptávku po dané nemovitosti. Je tedy jasné, že koncového zájemce vybíráme lépe a rychleji.
  • Videoprohlídka stále nepatří mezi standardní způsoby prezentace nemovitosti, a tak bude zrovna ta Vaše zcela vynikat, bude výjimečná!
  • Nejeden zájemce již naši prezentaci i přístup při prohlídce chválil, a tak často dochází k tomu, že byť danou nemovitost zrovna nekoupí, obvykle zůstáváme v kontaktu a jemu se posléze zalíbí jiná z naší nabídky, třeba ta Vaše.
  • Proto jsme založili náš YOUTUBE KANÁL, díky němuž jsou naši klienti stále v obraze a nic jim neunikne.