Ocenění nemovitosti

Je logické a všichni dobře víme, že cena čehokoliv se v čase mění. U nemovitostí to platí obzvlášť a změny jsou takřka nejcitelnější a dějí se, zejména v posledních letech, velmi rychle! Kdo jiný by Vám s cenou Vaší nemovitosti měl poradit lépe než ten, jehož je tato oblast koníčkem i denním chlebem, v této oblasti se neustále pohybuje, zažil cenové růsty i propady a využívá odborné mechanismy a nástroje pro práci s cenou? Ano, opravdu Vám odborně poradíme. Ptáte se, v jakých situacích a k čemu je to dobré?

  • Nikdo nechce svou nemovitost prodávat zbytečně pod cenou, tak proč byste to měli dělat zrovna Vy?
  • Umělé navyšování a někdy nesmyslné představy o ceně často promění nemovitost v neprodejnou a nezajímavou. Této chybě je lepší se vyhnout, nedělejte ji!
  • Nezdá se to, ale jedním ze zásadních parametrů ceny je čas. Ano, horizont, v jakém si společně naplánujeme prodej, bude stěžejní pro výslednou cenu nemovitosti. Vysvětlíme Vám, proč a probereme vhodné načasování.
  • Využít nás také můžete v méně příjemných situacích. Ať už jsou to spory v rodině týkající se částky při dělení nemovitosti nebo snad úmrtí s následným dědickým řízením.
  • Vypracujeme Vám odborný posudek a další podklady.

 

Chcete ocenit nemovitost? Kontaktujte nás!

*
*
*
phone: lname: fname: