Reference klientů

 

Zakládáme si na spokojenosti našich klientů a jsme rádi za každou zpětnou vazbu, kterou získáme. Jen díky objektivnímu názoru našich klientů se dokážeme neustále posouvat dopředu a zvyšovat laťku kvality našich služeb.

 


,,Chceme touto cestou poděkovat a doporučit společnost Franz reality a jsme rádi, že jsme právě přes tuto realitní kancelář kupovali byt. Skvělá, příjemná komunikace, úžasný zákaznický přístup a bezkonkurenční služby. Ještě jednou tedy děkujeme za skvěle odvedenou práci a naši 100 % spokojenost s bytem i Vaším přístupem, že jste nás provázeli krok po kroku mnohdy z naší strany náročnějšími požadavky a že koupě bytu od původní majitelky proběhla bez jakéhokoliv problému! Moc si toho vážíme."

Veronika a Radim, Ostrava - Hrabůvka


,,Ráda bych poděkovala realitní kanceláři Franz reality, kterou zastupuje Bc. Lukáš Špánik, za profesionalitu, vstřícnost a lidský přístup ke klientům. Proces pronájmu bytu proběhl bez stresu. Pan Bc. Lukáš Špánik připravil všechny dokumenty k pronájmu podle nejnovějších požadavků ministerstva vnitra, což je pro cizince velmi důležité. Vřele doporučuji tuto firmu."

Nadejda C.


,,Franz Reality můžeme vřele doporučit. Velmi profesionální a přátelský přístup a maximální ochota vše vyřešit k oboustranné spokojenosti. Koupě bytu od původní majitelky, která se tímto stala novou nájemkyní, byla rychlá a naprosto bezproblémová. Velmi oceňujeme také flexibilitu jednání vzhledem k našemu velkému časovému vytížení a 100%-ní servis, veškerá dokumentace byla vyřízena týmem Franz Reality, aniž bychom museli kamkoliv chodit. Na trhu realit se jedná o vzácnou výjimku. Ještě jednou celému týmu děkujeme za skvělou práci a v budoucnu rádi znovu využijeme jejich služby."

Daniel a Soňa, Ostrava


,,Chci srdečně poděkovat za prodej mého bytu franzreality.cz. Příjemný přistup, profi nafocení, absolutní důvěra a rychlost. Veškeré náležitosti perfektně vyřízeny a oceňuji také neustálý kontakt s klientem. Jsem nadmíru spokojena. Tuto realitku všem doporučuji."

Eva G., Ostrava - Hrabůvka

 


,,Realitní kancelář FRANZ REALITY mohu jednoznačně doporučit, v krátkém čase zajistili prodej mé nemovitosti za nejvyšší možnou cenu, o vše se postarali a vše dodrželi na 100%, s jejich profesionalitou jsem maximálně spokojena. Moc děkuji a přeji mnoho takových spokojených klientů."

Eva G., Ostrava - Výškovice


,,Mohu jednoznačně realitní kancelář doporučit. Profesionální přístup jak pro prodávajícího – perfektní servis a prodej za nejvyšší možnou cenu. Tak ovšem i pro klienty – férové jednání a promptní řešení všech potřeb. Velmi ojedinělé zvládnutí obojího!"

Tomáš H., Ostrava


,,Chtěla bych touto cestou velice poděkovat firmě Franz reality za vstřícnou spolupráci na prodeji mého bytu. Bc. Lukáš Špánik mě provázel tímto složitým procesem od začátku do konce na profesionální úrovni a navíc s úsměvem a vstřícností. Velmi oceňuji jeho zájem, erudovanost, lidský přístup a trpělivost. Profesionální video bytu i fotografie byly naprosto úžasné a nádherné. Díky tomu se prodej podařil v krátkém čase. Nejvíce jsem ocenila, že veškerou práci kolem prodeje firma zajistila a já jsem se nemusela o nic starat. To byla moje podmínka a tu firma na 100% dodržela.  Pokud bych se měla znovu rozhodnout pro výběr realitní firmy, neváhala bych ani vteřinu. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně dalších spokojených klientů."

silueta žena

Martina L., Ostrava


 

Napsat referenci

*
*
*
email: phone: lname: