Profesionální fotoprezentace

Kdo nás zná, ví, jakým způsobem o své zakázky pečujeme a nemovitosti prezentujeme. Je to již řada let, co tenhle úkol vždy s radostí svěříme do rukou odborníka. Již mnohokrát se nám totiž tato investice oplatila a tím, kdo má na konci celého obchodu na tváři ten největší úsměv, je vždy náš klient. Často vlastně oba, prodávající a později i kupující. Ptáte se proč? Řekl bych, že pouze fakt, kdy řada klientů je již v telefonu horlivě rozhodnuta byt koupit na základě prohlédnuté galerie jako odpověď stačí, ale důvodů je více.

  • Prezentace je prostorově reálná, zachytí nemovitost v jasných, živých barvách a koncový klient tak není při fyzické prohlídce zklamán.
  • Zásluhou profesionální fotoprezentace nemovitosti zvýšíme 2-3x zájem a celkovou poptávku po dané nemovitosti. Je tedy jasné, že koncového zájemce vybíráme lépe a rychleji.
  • Náš profesionální fotograf má také velkou zásluhu na zkrácení prodeje nemovitosti minimálně na polovinu. Vaši nemovitost tak běžně rezervujeme v horizontu 1-2 měsíců od spuštění inzerce.
  • Zájemce často díky perfektní prezentaci nemovitosti, a také jejímu reálnému stavu nemá důvod polemizovat o ceně ani hledat „kdejaké mouchy“.
  • Nejeden zájemce již naši prezentaci i přístup při prohlídce chválil, a tak často dochází k tomu, že byť danou nemovitost nekoupí, často zůstáváme v kontaktu a jemu se posléze zalíbí třeba ta Vaše.
  • Neumíme si dnes ani představit, že bychom to dělali jinak. Kvalitní fotoprezentce je základní známkou kvality, profesionality a odbornosti.