O nás

Hledáte-li kvalitní, poctivé a férové realitní či finanční služby, a navíc někoho s elánem, zkušenostmi a plným pracovním nasazením, pak jste na správné adrese!

Přestože číslo našich profesních začátků na realitním i finančním trhu je již pomalu dvouciferné, se vší pokorou jsme zdaleka „nesnědli veškerou moudrost“. Zažili jsme ale opravdu mnohé…  

Po letitém působení ve třech celorepublikových multilevelových realitně-finančních společnostech, stovkách zrealizovaných prodejů i pronájmů všeho druhu, desítkách bytových rekonstrukcí, jsme se vnitřně rozhodli pro ZMĚNU! 

Ta přišla v prosinci roku 2020 a nabrala neskutečnou rychlost. Naše společnost je stejně jako celý její tým mladá, plná sil, přesvědčení i odhodlání MĚNIT. Ačkoliv dnes může změna či náprava realitního a finančního prostředí znít jako klišé, sama od sebe se nestane. A tak věříme tomu a razíme cestu myšlence, že také my v roli „malého hybatele“ postupně s dalšími kolegy pozitivně ovlivníme celek. Ptáte se jak?

Jsme tady a teď připraveni každému klientovi, nejen v Moravskoslezském kraji, poskytnout tu nejvyšší úroveň a kvalitu služeb a při jakékoli realitní operaci budeme Vaší jistotou a spolehlivým partnerem. 

Abychom tento vysoký standard služeb udrželi a byli schopni jej garantovat, má náš několikačlenný tým přesně dané úkoly a aktivity, a tak je každičký, v realitách přitom tolik důležitý detail, pečlivě zpracován odborníkem pro danou oblast. Náš tým se Vám nyní představí ještě blíže.

 

Náš tým

Bc. Jakub Franz

jednatel společnosti a realitní makléř

 

Jakožto bývalý aktivní hokejista a sportovec miluji výzvy a zdravou soutěživost. Po nuceném konci sportovní kariéry, jsem veškerou píli, ctižádost, disciplínu a fair-play přenesl do obchodu a zamiloval se do něj. Do prvního kontaktu s realitami jsem se dostal ještě při vysokoškolském studiu. Psal se rok 2015 a já za tyto zajímavé a velmi intenzivní začátky vděčím Kaktus reality, s.r.o., kde jsem nasbíral cenné zkušenosti. Úzká spolupráce s kolegy z finančně-poradenské společnosti Fincentrum, a.s. po čase vyústila v první změnu. Právě ve Fincentrum Reality, s.r.o. jsem coby manažer vedl menší tým realitních makléřů a snažil se neustále zdokonalovat svou práci a posouvat služby na tu nejvyšší úroveň. V roce 2019 ale společnost Fincentrum a.s. spolu s dceřinou společností Fincentrum Reality, s.r.o. koupila švýcarská společnost Swisslife a mé kroky spolu s bezmála tisícovkou dalších kolegů vedly do nově vzniklého 4finu, s.r.o. Po roce v židli oblastního ředitele pro Moravskoslezský kraj jsem došel k závěru, že můj čas vyhrazený této „misi“ se naplnil a srdce i rozum mi velelo jít vlastní cestou. Nutno podotknout, že v každé z výše zmíněných společností jsem se naučil mnohému a patří jim můj velký dík.

Nyní ale píši zcela nový příběh sám za sebe. A jsem nesmírně šťastný, že ne až tak docela. Společnost Franz reality, s.r.o. totiž vznikla za účasti a velké podpory dlouholetých přátel a kolegů v jednom a mého bratra, takže cítím, že má záda jsou výborně kryta. Rádi Vás společně přesvědčíme nejen o kvalitách našich služeb, ale zejména o naší slušnosti a lidskosti.

Vyzkoušejte nás…

 


 

Bc. Lukáš Špánik

provozní manažer a realitní makléř

 

Když jsem si počátkem roku 2012 pohrával s myšlenkou, zkusit při studiu vysoké školy ekonomického zaměření přivýdělek v oblasti realit, netušil jsem tehdy, že ze zajímavého přivýdělku se stane nejen práce na plný úvazek, ale i životní náplň a že budu rokem 2021 uzavírat první „desítku“ v oboru. Začátky byly krušné, ne-li kruté, ostatně v našem „razovitem“ kraji nikdo nikdy nedostal nic zadarmo … spojení realitní makléř bylo v té době u mnohých stále ještě sprostým slovem …, ale za podpory blízkých a s citátem „Co tě nezabije, to tě posílí“ znějícím v hlavě, se první úspěchy pomalu, ale jistě, dostavily a souhrou náhod a okolností jsme se na společné štaci v „Kaktusu“ potkali a dali pracovně dohromadyKubou Franzem. Utvořili jsme takový malý dvoučlenný tým, postupem času jsme si jasně vymezili úkoly a role každého z nás a v neposlední řadě se z nás stali, troufám si říct, velmi dobří přátelé.

Při společných letech v multi-levlových společnostech v nás uzrávala myšlenka založit svůj vlastní brand, ale pořád tomu něco chybělo, nebyli jsme o tom kroku stoprocentně přesvědčeni. Proto jsem rád, že nyní mohu být součástí něčeho „našeho“ a věřím, že to bude štace na dlouho poslední. Nejen mým cílem je nadále pozvedávat úroveň realitního trhu nejen na Ostravsku, čemuž v našem týmu pomohu mimo jiné tím, že veškerá dokumentace, kterou kdy od nás dostanete, bude bez skrytých ujednání pod čarou a nebude žádnou ze stran znevýhodňovat.

Realitním obchodem Vás s mými kolegy provedeme tak, abyste netrpěli bolestmi hlavy a nespavostí ☺

 


 

Bc. Jonáš Franz

Marketing a komunikace

 

Svému bratrovi naslouchám a toužil jsem mu být po boku již řadu let. Když jsem dokončoval studium na vysoké škole, slýchával jsem od bratra čím dál častěji, že by chtěl založit vlastní realitní kancelář, která bude stát hlavně na lidskosti a kvalitě služeb i odvedené práce. Začal jsem tedy víc a víc cítit, že se pomalu blíží chvíle. Jelikož jsme v jeho začátcích před lety bydleli ještě pod jednou střechou, nebyla mi tato práce cizí. Často jsem poslouchal jeho dlouhé pracovní telefonáty a vyptával se. Tohle byl ale zcela jiný hnací motor, začal jsem se ještě při studiu vzdělávat a pracovat na sobě. Společně s dokončením studia přišla i jeho nabídka podílet se na založení Franz reality. Nemusel jsem přemýšlet dlouho, vlastně vůbec… 

Věděl jsem, že s pracovitostí, pílí, cílevědomostí a se zkušenostmi i hodnotami, které má nejen on, ale i celý náš tým, dokážeme něco, co zde tolik chybí.

A tak jsme tady, jdeme s kůží na trh, pro někoho možná v té nejméně vhodné době. Osobně to však beru jako ideální příležitost ukázat, co v nás je!

Jsme připraveni ukázat Vám, jakou kvalitu služeb byste měli vždy žádat, názorně!

 


 

Bc. Ondřej Picek

specialista na foto a video

 

Projekt FVDRONEM.CZ jsem spustil v roce 2016, kdy drony, tak jak je známe dnes, teprve začínaly být fenoménem a registrovaných pilotů bylo jako šafránu (oproti dnešním několika tisícům). No, a protože jsem měl k realitám také blízko a s Lukášem Špánikem jsme na střední škole seděli v jedné lavici, tak netrvalo dlouho a naše první společná videoprohlídka byla na světě.

Tak jak rostla poptávka ze strany realitních kanceláří, tak jsem postupně rozšiřoval své služby a následně i tým. Od roku 2018 jsme se tak už naplno věnovali čistě jen tvorbě prezentace nemovitostí pro realitní kanceláře, developery a stavební firmy. Dnes jsem spolu se svými kolegy schopen našim klientům nabídnout nejen mnohaleté zkušenosti, ale i komplexní balík služeb, který zahrnuje kromě fotografií nemovitostí i videoprohlídky, letecké záběry z dronu, 3D vizualizace, virtuální home staging či 3D virtuální prohlídky.

Přestože už svůj vlastní tým mám, jsem rád, že mohu být součástí i týmu FRANZ REALITY a pomáhat mu s profesionální prezentací nemovitostí.

 


 

Miroslav Šustal

specialista přes IT

 

Od malička mě fascinovaly technologie a na střední škole mě plně pohltil svět internetu, sociálních sítí a počítačové grafiky. Jsem proto rád, že jsem jeden z těch, které jejich koníček živí.

S Kubou jsem se potkal během našeho společného působení u společnosti Fincentrum a.s., kde jsem na pozici technického ředitele měl na starosti webové stránky a on-line prezetaci finančních poradců a realitních makléřů z největšího regionálního ředitelství na Moravě. 

Po Kubou zmíněné koupi společnosti Fincentrum a.s. švýcarskou společností Swiss life jsme společne s kolegy a regionálním ředitelem Josefem Škodou našli společné útočiště v nově vzniklé společnosti 4fin Better Together. Zde na pozici technického ředitele, nyní již v zemském ředitelství Josefa Škody, působím dodnes.

Přestože v obou zmíněných firmách jsou realitní makléři zkušení profesionálové, právě Kuba vždy vystupoval z řady a posouval hranice na vyšší úroveň.

Nebyla  to jen precizně zvládnutá inzerce ve formě profesionálních fotografií, videoprohlídek a záběrů z dronu, ale také klientský servis, dokonalý přehled o trhu, lidský přístup a férovost.

Když za mnou Kuba přišel s myšlenkou, že zakládá vlastní realitní kancelář a potřebuje píchnout s technickou stránkou nové moderní firmy, neváhal jsem a velmi rád jsem své jméno spojil s nově vzniklou značkou FRANZ REALITY Ostrava.

 


 

Mgr. Jana Šurkovská

Advokát

 

Jsem absolventkou právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 2010-2014 jsem vykonávala koncipientskou praxi v Advokátní kanceláři Pyšný, Srba & Partneři v.o.s. Po úspěšném složení advokátních zkoušek jsem v téže advokátní kanceláři působila jako zaměstnaná advokátka (v letech 2014-2015). Od roku 2016 vykonávám advokacii jako samostatná advokátka.

advokátní kancelář má sídlo v Ostravě a pobočku v Hranicích.

 


 

Bc. Lukáš Staněk

Fotograf

 

K focení jsem se dostal díky lásce k autům. Z obyčejného koníčku se postupem času stal nezastavitelný “kůň”. Už více než deset let fotím český motorsport převážně pak rally a drifting. Na začátku to bylo focení amatérských závodů za páskou jako divák, dnes už je to focení pro zákazníky jako akreditovaný fotograf.

S myšlenkou focení realit jsem si pohrával už delší dobu. Vše do sebe zapadlo, když jsem se s Kubou před pár lety seznámil. Byla to skvělá příležitost se zase posunout o kus dál, takže jsem neváhal a tuhle výzvu jsem přijal.

Hned jsem věděl, že nám to s klukama bude fungovat, protože stejně jako já se nespokojí s průměrem.

 

 

Kontaktujte nás

*
*
*
phone: